Vrabotuvanje.com - Оператори во оддел за регранулација - Велес - ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори во оддел за регранулација

Велес

Рок за пријавување:

  • ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес

ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес, која е дел од Швајцарска мултинационална корпорација активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала има потреба да вработи:

ОПЕРАТОРИ  ВО ОДДЕЛ ЗА РЕГРАНУЛАЦИЈА

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

  • ССС
  • Со или без работно искуство
Локација: Република Северна Македонија - Велес
 
 
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме пратете ја Вашата биографија (CV) со слика преку полето Брза Апликација или на адреса: ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес, с. Долно Оризари бб, Велес 1400, задолжително со назнака за Оператор во регранулација, најдоцна до 05/12/2021 година.
 
 
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде