Vrabotuvanje.com - Техничар во оддел за одржување - Велес - ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар во оддел за одржување

Велес

Рок за пријавување:

  • ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес

ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес, која е дел од Швајцарска мултинационална корпорација активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала има потреба да вработи:

ТЕХНИЧАР  ВО ОДДЕЛ ЗА  ОДРЖУВАЊЕ

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:

  • ССС  (Електро- техничар,  Машински техничар или др. сродни занимања)
  • Познавање на англиски јазик
  • Познавање на работа со компјутери
  • Со или без работно искуство ( предност имаат кандидати со работно искуство со машини )
Локација: Република Северна Македонија - Велес
 
 
Доколку сте заинтересирани, Ве молиме пратете ја Вашата биографија (CV) со слика преку полето Брза Апликација или на адреса: ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес, с. Долно Оризари бб, Велес 1400, задолжително со назнака за Техничар, најдоцна до 05/12/2021 година.
 
 
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде