Vrabotuvanje.com - Келнер/Шанкер - Скопје - Златна Копачка - Еден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/Шанкер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Златна Копачка - Еден

Ние ги цениме нашите вработени, бидејќи сме убедени дека тим од стручни, посветени и способни кадри се клуч за успешно работење на секоја компанија која се стреми кон континуирано подобрување, развој и унапредување на деловната активност со цел да биде во чекор со светските стандарди во однос на квалитетот на услугите.

За своите потреби Златна Копачка го објавува следниот оглас за работно место

КЕЛНЕР/ШАНКЕР
Скопје

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Основно познавање на компјутери
  • Со или без работно искуство

Личен профил:

  • Комуникативна и одговорна личност
  • Тимска работа и професионален однос
  • Самоиницијативност и посветеност на работа
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација 
 
Бидете дел од тимот на ЗЛАТНА КОПАЧКА , Ве очекуваме!
 
 
Друштво за промет и услуги Златна Копачка – Еден ДОО Скопје со седиште на ул. Сава Ковачевиќ бр. 2/47, води посебна грижа за заштита и доверливост на вашите личните податоци.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде