Vrabotuvanje.com - Менаџери за продажба - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Менаџери за продажба

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
МЕНАЏЕРИ ЗА ПРОДАЖБА
    
Предност имаат невработени лица кои можат
да започнат веднаш.
 
Компанијата обезбедува:
специјализирани обуки за менаџерски позиции
стартни приходи од 18.000 ден.+бонуси (43.000 до 48.000 ден.)
фер, коректна работна атмосфера
 
Кандидатите треба да имаат возило на располагање
кое ќе можат да го користат локално (за Скопје)
во текот на обуките.
 
Аплицирајте преку полето Брза Апликација,
задолжително интервју за сите кадидати!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде