Vrabotuvanje.com - Монтер/Сервисер - Скопје - КЛИМИ.мк
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Монтер/Сервисер

Скопје

Рок за пријавување:

  • КЛИМИ.мк

 

КЛИМИ.мк како дел од реномираниот бренд на ТИМ КОРПОРЕЈШН ДООЕЛ поради проширување тимот објавува оглас за отвореноработно место на позиција

Монтажер/Сервисер на клима уреди

ОПИС НА ЗАДАЧИ:

  • Монтажа на резиденцијални и комерцијални уреди за климатизација.
  • Сервис и одржување на уреди за климатизација.
  • Обезбедување квалитетна поддршка/едукација кон крајните корисници и помош поврзани со производите кои ги нудиме.
  • Работа во 1ва смена.

БАРАНИ КВАЛИФИКАЦИИ И ВЕШТИНИ:

  • Минимум средно завршено образование
  • Минимум 2 години претходно искуство со монтажа/сервис на клима уреди и/или фриготехника.
  • Напредно познавање на работа на клима уреди и фриготехника.
  • Возачка дозвола мин. Б-категорија
 

Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате барањата наведени погоре ве молиме испратете го вашето CV преку полето Брза Апликација со назнака: Оглас за вработување на МОНТЕР/СЕРВИСЕР.

По пристигнување на сите апликации ке се направи селекција на кандидати кои ќе бидат повикани на разговор/интервју. За повеќе информации може да не контактирате на 070 731 353.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде