Vrabotuvanje.com - Општ работник - Скопје - КАЗ ГРУП Илинден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • КАЗ ГРУП Илинден

КАЗ ГРУП ДОО Илинден, за своите потреби објавува оглас за вработување на:

ОПШТ РАБОТНИК
5 извршители

 

Потребни квалификации:

  • Основно образование/Средно образование

Функции и задолженија:

  • Товарање и растоварање на стоки што се внесуваат и се издаваат од магацинот
  • По упатството на магационерот ја пренесува и средува стоката во магацините
  • По потреба врши товарање и растоварање на производи, артикли, инвентар и опрема
  • Собирање на отпад
  • Врши подредување, пакување и обележување на изработените парчиња

Компанијата нуди:

  • Соодветни работни услови и конкурентна плата, согласно квалификациите и искуството
  • Организиран превоз
  • Работно време од 07,30 до 15,30 часот
 
 
Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате наведените квалификации, потребно е да доставете кратка биографија, преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде