Vrabotuvanje.com - Келнер (м/ж) - Скопје - ДЕНИ ИНТЕРНАЦИОНАЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДЕНИ ИНТЕРНАЦИОНАЛ

Ресторан на бензинска пумпа Интер-Оил во н.Маџари има потреба од вработување

КЕЛНЕР (м/ж)

Услови кои треба да ги исполнуваат кандидатите се:

  • Завршено средно образование;
  • Со и без работно искуство.

Посакувани способности и вештини:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност;
  • Љубезност и педантност, со позитивен став;
  • Самоиницијативност и посветеност на работата;
  • Способност за тимска и самостојна работа.

Ги покануваме сите заинтересирани кандидати, своите податоци да ги испратат преку полето "Брза Апликација", со напомена за која позиција аплицирате.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде