Vrabotuvanje.com - Возач на кипер со Ц и Е категорија - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на кипер со Ц и Е категорија

Куманово

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ ДОО

ДЕТОИЛ ДОО КУМАНОВО има потреба од следната работната позиција
Возач на КИПЕР со Ц и Е категорија
 
 

Потребни квалификации:

  • Средна стручна спрема 
  • Пожелно работно искуство во возење кипер 
  • Електронска картичка за тахограф.


Личен профил:

  • Организираност и одговорност
  • Способност за тимска работа, Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност
  • Способност за работа под притисок и на кратки рокови


Согласно Законот за Заштита на лични податоци, Ве молиме во текстот на е-поштата да наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во нашата база на биографии во Одделот за човечки ресурси по истек на активниот оглас. Сите добиени податоци што ќе се чуваат во Одделот за човечки ресурси и ќе се обработуваат единствено за потребите на процесот за регрутација и селекција на кадар и ќе се чуваат во временски период од една година. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.

Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат доколку сметаат дека ги исполнуваат бараните компетенции и услови со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 070/342-758.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде