Vrabotuvanje.com - Графичар картонажер - Скопје - КАРТОНПЛАСТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Графичар картонажер

Скопје

Рок за пријавување:

  • КАРТОНПЛАСТ ДООЕЛ
  • Адреса: Борис Трајковски 7/144 К.Вода, 1000 Скопје

Картонпласт има потреба од следната работна позиција:
 
 
Графичар картонажер

 

Потребни квалификации:

  • Основно-средно III степен- графичар-картонежер
  • Претходно работно искуство од работа во картонажа, печатница ќе се смета за предност

Одговорности и задачи:

  • Работа на штанц машина и кејсмејкер

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Тимска работа и професионален однос 
 

Вашите пријави можете да ги испратите преку полето Брза Апликација.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде