Vrabotuvanje.com - Офис администратор - Скопје - ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Офис администратор

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
 • Адреса: ул.1638 бр.48, Г.Баба, 1000 Скопје

Health Republic Европски Бренд со германски GLK Стандард и производство во МК бара 2 лица за работа - Деловна администрација:

ОФИС АДМИНИСТРАТОР


 

Работни обврски:

 • Работа со Microsoft Office ( Word, Excel,...)
 • Одличен познавач на Англискиот јазик
 • Работа со фактури, изработка на фактури
 • Работа со Испратници, Приемници
 • Добра комуникација со луѓе и тимска работа
 • Комуникација со различни фирми и различни институции како и пронаоѓање на информации на Интернет, пронаоѓање и менаџирање на материјали и потреби за фирмата 

Личен профил:

 • Предност имаат кандидати со Способност за комуникација со луѓе и менаџирање на луѓе
 • Вистинољубивост, исполнителност, интелигенција
 • Способност за адаптација на деловни настани
 • Лојалност и способност за почитување на кодексите на етика и меѓусебно почитување
 • Квалитетна личност
 • Педантна личност која води сметка за својата хигиена и хигиената на работниот простор

Ние нудиме: Плата 18500 ден, со покажан квалитет после 3 и 6 месеци примањата ќе растат

ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ

https://healthrepublic.mk/wp/

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, испратете го Вашето CV преку полето "Брза Апликација"!

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде