Vrabotuvanje.com - Агент во Call Centar - Визбегово - Скопје - БЛУ ЧИП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент во Call Centar - Визбегово

Скопје

Рок за пријавување:

  • БЛУ ЧИП ДООЕЛ Скопје

Comodita Home е најголемиот регионален малопродажен ланец за производи за домот. Во Март 2015 година Comodita Home и официјално се појавува на пазарот како самостоен бренд најпрво со 8 продавници, за денеска, по 5 години, да брои 48 продажни салони во целиот регион

Comodita , објавува оглас за следната работна позиција:
АГЕНТ ВО CALL CENTAR - Визбегово


Потребни квалификации:

  • Завршено високо образование (правен или економски факултет)
  • Задолжително познавање на Македонски и Албански јазик
  • Способност за пронаоѓање тим


Личен профил:

  • Динамична и иницијативна личност
  • Ориентираност кон клиенти
  • Посветеност, лојалност и одговорност
  • Грижа за беспрекорност
     

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме Вашите биографии да ги испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде