Vrabotuvanje.com - Техничар монтер - Скопје - Златна Копачка - Еден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар монтер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Златна Копачка - Еден

Ние ги цениме нашите вработени, бидејќи сме убедени дека тим од стручни, посветени и способни кадри се клуч за успешно работење на секоја компанија која се стреми кон континуирано подобрување, развој и унапредување на деловната активност со цел да биде во чекор со светските стандарди во однос на квалитетот на услугите.

За своите потреби Златна Копачка го објавува следниот оглас за работно место

ТЕХНИЧАР МОНТЕР
 

Опис на работното место:
 • Изведување на работни задачи со алат за бушење и кршење
 • Поставување на кабли за ниска струја (HDMI, мрежни интернет кабли)
 • Познавање на работа со рачен и електричен алат и негова употреба
 • Општо познавање на висока и ниска струја 
 • Општо познавање на сува и тврда градба
 • Познавање на работа со кабли и доводи
 • Работниот ангажман опфаќа теренска работа во Скопје и на територијата на државата
 
Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Возачка дозвола – Б категорија
 • Пожелно е претходно работно искуство
 
Својата професионална биографија CV може да ја доставите електронски преку полето Брза Апликација 
 
Бидете дел од тимот на ЗЛАТНА КОПАЧКА, Ве очекуваме!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде