Vrabotuvanje.com - Претставник за тендерско работење - Скопје - БИОТЕК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Претставник за тендерско работење

Скопје

Рок за пријавување:

 • БИОТЕК ДОО

 

Биотек ДОО Скопје, објавува оглас за регрутирање на професионални кадри – потенцијални кандидати за позицијата:

ПРЕТСТАВНИК ЗА ТЕНДЕРСКО РАБОТЕЊЕ

Потребни квалификации:

 • ВСС Економски/ Правен факултет
 • Минимум 3 години предходно работно искуство во областа на јавни набавки/ тендери е задолжително
 • Работно користење на компјутер – MS office
 • Одлично познавање на англиски јазик
 • Одлично познавање на Закон за јавни набавки
 • Возачка дозвола - Б категорија

 

Потребни способности и вештини:

 • Одлични комуникациски способности
 • Ориентираност кон рокови и способност за извршување на повеќе активности истовремено 
 • Мотивирана и стабилна личност
 • Флексибилност за индивидуална и тимска работа
 • Организациони и мултитаскинг вештини

Известување за приватност на кандидати за вработување

Со доставата на мојата биографија се согласувам Биотек ДОО Скопје да обработува податоци за цели на пополнување на отворената работна позиција за која конкурирам но и да ги користи податоците од мојата биографија, вклучувајќи ги и сертификатите, препораките и сите останати документи со цел во иднина да ги разгледа и за други отворени работни позиции од кои ќе има потреба компанијата.

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете Ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Човечки ресурси изнесува 36.801 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде