Vrabotuvanje.com - Рачен пакувач - Скопје - РУДИНЕ ММ ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Рачен пакувач

Скопје

Рок за пријавување:

  • РУДИНЕ ММ ДОО Скопје

Реномирана компанија, бара енергични, посветени, комуникативни личности за вработување на следната позиција:

РАЧЕН ПАКУВАЧ

 
Потребни квалификации:
  • Минимум ССС,
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
  • Способност за ракување со производи,
  • Оддржување на работниот простор;
  • Комуникативност и лојалност
Ве охрабруваме да се пријавите со Вашата Професионална биографија со назнака “за оглас за
Рачен пакувач”, преку полето Брза Апликација!
 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде