Vrabotuvanje.com - Продавач/и - Прилеп - Прилеп - ЕЛЕКТРОМЕТАЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач/и - Прилеп

Прилеп

Рок за пријавување:

  • ЕЛЕКТРОМЕТАЛ


 

 Друштвото Електрометал 1949 ДООЕЛ Скопје има потреба за вработување на работници за работни места во Подружниците на Друштвото во Прилеп:

  1. Продавачи

Потребни квалификации:

  • Средна стручна спрема
  • Задолжително познавање на компјутери (MS Office)
  • Предност ќе имаат кандидатите кои имаат познавање на електро и неелектро материјали, група на производи: кабли и кабловски, прибор, автоматика, бакелитарија, расвета, водовод, санитарија, електричен алат, хемија.
  • Возачка дозвола „Б" категорија (активен возач)
  • Комуникативност
  • Способност за тимска работа

 

Вашето CV, доставете го на емаил адресата: kariera@elektroelement.com.mk или на адреса Електрометал 1949 ДООЕЛ Скопје ул. Перо Наков бр.25  со назнака на работното место Продавач најдоцна до 10.12.2021 година.

Напомена:

Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.
Некомплетните и ненавремени апликации како и апликации без назнака нема да се разгледуваат.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде