Vrabotuvanje.com - Теренски анкетари / Телефонски анкетари - Скопје - ИПСОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Теренски анкетари / Телефонски анкетари

Скопје

Рок за пријавување:

 • ИПСОС ДООЕЛ
 • Адреса: Партизанска 59a, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.ipsos.com

Денес, во свет на брзи промени, потребата за веродостојни информации со цел донесување на сигурни одлуки, никогаш не била поголема.

Ние во Ипсос веруваме дека на нашите клиенти им е потребен партнр кој ќе им обезбеди точни и релевантни податоци и истите да ги претвори во вистинитост.

Од овие причини нашите експерти не само што обезбедуваат прецизни мерења, туку истите ги обликуваат со цел да обезбедат вистинско разбирање за општеството, пазарите и луѓето. За таа цел го користиме најдоброто од науката и технологијата и знаењето и ги применуваме принципите како најдобро да го имплементираме истото според принципите на безбедност едноставност и брзина.

Па така, нашите клиенти можат да делуваат побрзо, помудро и посмело.

ДЕЈСТВУВАТЕ ПОДОБРО КОГА СТЕ СИГУРНИ!

 

       ИПСОС Скопје, поради зголемен обем на работа има потреба од хонорарни соработници

ТЕРЕНСКИ АНКЕТАРИ / ТЕЛЕФОНСКИ АНКЕТАРИ

 

     Опис на работна позиција: Спроведување на телефонски и теренски анкети. Работа на терен по домаќинства и спроведување на телефонски анкети од дома.

     Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
 • Работа со компјутер.

     Очекувани способности и вештини:

 • Одлични комуникациски и интерперсонални вештини;
 • Сериозен и одговорен пристап кон работата;
 • Професионален однос и деловна етика;
 • Мотивирана, позитивна личност.
   

Доколку ги исполнувате погоре наведените критериуми, Ве покануваме да ја испратите Вашата биографија преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде