Vrabotuvanje.com - Продавач на телекомуникациски услуги - Скопје - ТЕЛЕДИРЕКТ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач на телекомуникациски услуги

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТЕЛЕДИРЕКТ ДООЕЛ Скопје
 

ПРОДАВАЧ НА ТЕЛЕКОМУНИКАЦИСКИ УСЛУГИ

Ние сме Теледирект, партнери на mtel во продажба и монтажа на телекомуникациски услуги. Нашата работа е да им помогнеме на корисниците да донесат вистинска одлука при изборот на телекомуникациски услуги. 

Бараме луѓе кои зрачат со позитивна енергија, кои во теренската продажба гледаат слобода, кои самите сакаат да прават планови но се секогаш тука за тимот. Потребни ни се насмеани продавачи, оптимисти кои не ја губат силата доколку не секогаш победуваат, кои самите ја одредуваат висината на својата заработка со своите резултати.

Претходно работно искуство не ви е неопходно доколку сте спремни да ги научите вештините на продажбата. Доволно е да сте спремни за предизвик и да верувате во себе.  

Не тестираме знаење на странски јазици и компјутерски вештини за оваа работа.
Тестираме енергија, оптимизам и желба за учење и напредување. 

Ако се препознавте во овој опис, исконтактирајте не па заедно да растеме и освојуваме нови цели. Дајте си шанса да ги проверите своите граници. Имаме прекрасна екипа која веќе работи, бидете наше засилување. 

Ве покануваме да ни ја доставите Вашата професионална биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде