Vrabotuvanje.com - Лице за обезбедување - Скопје - Ле Гранд Казино
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за обезбедување

Скопје

Рок за пријавување:

 • Ле Гранд Казино

 

 

 

 

Со повеќе од 25 години на пазарот, Ле Гранд Казино е едно од најстарите казина во нашата земја, синоним за перфектно искуство во светот на игрите на среќа.

Ле Гранд Казино Скопје вработува
ЛИЦЕ ЗА ОБЕЗБЕДУВАЊЕ

 

Кандидатот треба да ги поседува следните карактеристики:

 • Одговорност и посветеност кон работата;
 • Лојалност, чесност и доверливост;
 • Комуникативна личност со професионален однос кон клиентите;
 • Проактивна, вредна и енергична личност;
 • Способност за индивидуална и тимска работа;
 • Флексибилност за обсервација и брза реакција.

Потребни квалификации и компетенции:

 • Задолжителна важечка Лиценца за обезбедување;
 • Минимум средно образование (ССС);
 • Најмалку две години искуство на иста или слична позиција;
 • Работа во 3 смени;
 • Основно познавање на англиски јазик.

Компанијата нуди редовни месечни примања и работа во одлична атмосфера.

Локација:  Скопје

Тип на вработување: Полно работно време

Рок за пријавување на огласот: 31.01.2022

Како да аплицирате:

Пратете ни ја Вашата комплетна апликација (CV и Мотивационо писмо, Диплома од последно завршено образование, Сертификати соодветни за работната позиција, Препораки од претходни работодавачи) на следниот меил: hr@legrandcasinoonline.com и во subject наведете „Лице за обезбедување – Ле Гранд Казино Скопје“.

Лице за контакт: Димитрија Ристевски – Сектор за Човечки ресурси

Disclaimer:

 • Ќе бидат контактирани само кандидатите кои ги исполнуваат бараните критериуми и компетенции и кои ќе имаат комплетна апликација;
 • Кандидатите во процесот на селекција ќе бидат тестирани;
 • Кандидатот со испраќање на апликацијата се согласува истата да остане во базата на кандидати на компанијата;
 • К.А.К. ДОО е горд работодавач кој дава еднаква шанса на сите.

 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде