Vrabotuvanje.com - Конкурс за обука за Крупиери - Скопје - Ле Гранд Казино
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Конкурс за обука за Крупиери

Скопје

Рок за пријавување:

  • Ле Гранд Казино

 

 

 

 

LeGrand Casino Скопје и Битола, казина со долгогодишно искуство од 20 години Le Grand Casino Битола и над 25 год.  Le Grand Casino Скопје, организираат обука за Крупиери и вработување на најдобрите кандидати по завршување на обуката.

Професионалните Крупиери се вешти во различни игри на маса, поседуваат одлични комуникациски вештини и имаат изразени математички способности.

 

Критериуми за пријава на обуката:

  • мин ССС
  • лица постари од 18 години
  • желба за учење и развој на нови вештини
  • познавање на странски јазик (Англиски)

 

Доколку сакате да стекенете ваштини и знаења за Крупиер и сакате да бидете дел од професионалниот тим на LeGrand Casino во Скопје, ве охрабруваме да се пријавите на оваа обука на следниот маил: hr@legrandcasinoonline.com  со назнака Обука за Крупиер.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде