Vrabotuvanje.com - Хигиеничарки - Скопје - ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДОО
 

ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДОО  престижна кетеринг и ивент менаџмент компанија претпознатлива по единствениот стил , по изворедниот квалитет и конкуретна цена. Поради континуираниот раст и развој, потребата за стручен кадар е постојана, имаме потреба од следниве од следните образовни профили и/или искуствa: 

ХИГИЕНИЧАРКИ

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Со претходно работно искуство

Опис на работна позиција:

 • Грижа за хигиената 
 • Посветеност, педантност и темелност во извршување на работните обврски
 • Висока работна етика
 • Самоиницијативност, исполнителност и чесност
 • Организираност и одговорност


Што да очекувате

 • Работа во нови и модерни услови
 • Стабилна компанија со долгогодишно искуство и реноме
 • Конкурентна плата

 

Доколку сте заинтересирани, испратете ни Ваше CV како и мотивациско писмо на contact@ dalma.com.mk објаснувајќи ја Вашата погодност за оваа работна позиција.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде