Vrabotuvanje.com - Дипломиран фармацевт - Скопје - НЕТ-ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дипломиран фармацевт

Скопје

Рок за пријавување:

 • НЕТ-ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ
 • Адреса: Скупи бр.55, 1000 Скопје

Компанијата НЕТ ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ Скопје, овлатен  дистрибутер и сервисер на медицинска опрема  од производителите GE Healthcare и Richard Wolf има потреба од:

ДИПЛОМИРАН ФАРМАЦЕВТ (1 извршител)
ОПИС НА РАБОТНОТО МЕСТО:
 • Регистрација на медицинска опрема;
 • Регулаторни активности;
 • Подготовка на тендерска документација
 • Организација и подготовка на стручни настани организирани од страна на компанијата
ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:
 • Диплома од фармацевтски факултет;
 • Активна лиценца;
 • Одлично познавање на англиски јазик;
 • Одлично познавање на MS Office
 • Поседување на возачка дозвола од Б категорија;
 • Способност за тимска работа
 • Висока работна етика
 
ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ
Огласот е отворен 14  дена. 
Апликациите треба да бидат доставени преку полето Брза апликација.
Дискреција на кандидатите е загарантирана.
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат повикани на интервју.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Фармација и Биотехнологија изнесува 36.814 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде