Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Источна Македонија - Маврово Ј - Т ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист

Источна Македонија

Рок за пријавување:

 • Маврово Ј - Т ДОО

Поради проширување на својот тим Млекара Маврово има потреба од: 

Комерцијалист 
Источна Македонија

 

Потребни квалификации: 

 • Минимум средно образование
 • Со работно искуство
 • Поседување на компјутерски вештини
 • Основно познавање на англиски јазик
 • Поседување на возачка дозвола Б - категорија

Личен профил:

 • Поседување на комуникативни вештини
 • Организациски и аналитички способности
 • Мотивирана и стабилна личност
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати
 • Способност за работа во тим

 

Сите заинтересирани кандидати можат да ја испратат својата биографија преку полето Брза Апликација.
Контакт телефон: 070/271-450

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде