Vrabotuvanje.com - Котлар - Кичево, Македонски Брод - Маврово Ј - Т ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Кичево, Македонски Брод

Рок за пријавување:

  • Маврово Ј - Т ДОО

Поради проширување на својот тим Млекара Маврово има потреба од: 

КОТЛАР
Реон Кичево, Македонски Брод
 

Потребни квалификации: 

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство
  • Способност за работа во тим
  • Флексибилност за работа на терен

Сите заинтересирани кандидати можат да ја испратат својата биографија преку полето Брза Апликација.
Контакт телефон: 070/271-450

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде