Vrabotuvanje.com - Угостителски работници - Пиран - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Угостителски работници

Пиран, Словенија

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

PLAŽA RELAX D.O.O.  има потреба од:

 1. ПИЦА МАЈСТОР
 2. ГОТВАЧ
 3. СКАРАЏИЈА
 4. ПОМОШЕН РАБОТНИК ВО КУЈНА
 5. ШАНКЕР
 6. ХИГИЕНИЧАРКА (ЧИСТАЧКА)
 7. КЕЛНЕР
 8. ПОМОШЕН КЕЛНЕР

потребни квалификации:

 • Со претходно работно искуство
 • Предност ќе имаат работници со ЕУ пасош 
 • Може да аплицираат и кандидати со македонски пасош (посредуваме сезонска работна виза)
 • Завршено средно образование или диплома за завршен курс за угостители (поради виза)

ЛОкација:

 • Словенија : Пиран - Порторож (на плажа)

Нудиме:

 • Плата од 1200 до 2000 евра месечно
 • Вклучено сметување, храна и пијалок
 • Работно време: 10 до 12 часа дневно
 • Договор од времетраење 3 до 5 месеци

Доколку сте заинтересирани, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде