Vrabotuvanje.com - Општи работници - Македонски Брод, Кичево - Маврово Ј - Т ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општи работници

Македонски Брод, Кичево

Рок за пријавување:

  • Маврово Ј - Т ДОО

 

Маврово Ј - Т ДОО има потреба од следната работна позиција

Општи работници
реон Македонски Брод, Кичево

Потребни квалификации:

  • Минимум средно образование 
  • Претходно работно искуство на иста дејност
  • Возачка дозвола Б категорија

Личен профил:

  • Поседување на комуникативни вештини
  • Организирани и мотивирани личности
  • Способност за работа во тим
  • Флексибилност за работа на терен


Испратете Ваша професионална биографија CV преку полето Брза Апликација.
Контакт телефон: 070/271-450

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде