Vrabotuvanje.com - Монтажер за завеси и внатрешни ролетни / Работник во производство - Скопје - ТД ТАЛИЈА ДООЕЛ СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Монтажер за завеси и внатрешни ролетни / Работник во производство

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТД ТАЛИЈА ДООЕЛ СКОПЈЕ

ТД Талија Скопје
Има потреба од вработување на кандидати на позиција:

 МОНТАЖЕР ЗА ЗАВЕСИ И ВНАТРЕШНИ РОЛЕТНИ /

РАБОТНИК ВО ПРОИЗВОДСТВО НА ВЕНЕЦИЈАН И РОЛО РОЛЕТНИ

​Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Претходно работно искуство на иста работна позиција ќе се смета за предност
  • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност
  • Задолжително возачка дозвола Б – категорија (активен)

Опис на работата:

  • Самоиницијативност, одговорност, лојалност
  • Да поседува високо ниво на точност и педантност
  • Способност за самостојна и тимска работа

 

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме Вашите биографии да ги испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде