Vrabotuvanje.com - Општ работник - Скопје - ОКИТЕКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Општ работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОКИТЕКС ДОО

Врз основа на чл.22 и чл.23 од Законот за работни односи ОКИТЕКС ДОО Скопје, ул.50 Дивизија бр.12 општина Центар, Скопје има потреба од работници со Договор за вработување на определено време за:

ОПШТ РАБОТНИК

 

Општ (физички) работник со или без работно искуство.

Работното време е од 07-15 часот согласно ЗРО за работно време.

Рокот за пријавување се 10 работни дена, Изборот ќе се изврши согласно чл.23 став 2 од ЗРО.

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас испратете го Вашето CV на vrabotuvanje@okitex.net или преку полето брза апликација.

Контакт: 02/3296-235.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде