Vrabotuvanje.com - Call Centаr Оператори - Продавачи со македонски јазик - Скопје - ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Call Centаr Оператори - Продавачи со македонски јазик

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
 • Адреса: ул.1638 бр.48, Г.Баба, 1000 Скопје

Health Republic е европски бренд, кој бара амбициозни, одговорни, комуникативни лица за работа во call centar, во областа на телефонска продажба на додатоци во исхрана 

CALL CENTAR ОПЕРАТОРИ - ПРОДАВАЧИ
со македонски јазик

 

Ние бараме:

 • Амбициозни личности кои сакаат да заработат многу пари, који сакаат да напредуват во кариератс и во заработката.
 • Кои сакаат да ги развијат своите комуниkaцијски, презентациски и продажни вештини.
 • Koи сакаат да работат во Динамична, мотивирана и позитивна средина во која сите Ве почитуват и во која немате зaбрана ѕа вашето напредување;
 • Ако немате исуство, а имате желба ние сме тука да ви дадеме голема шанса да постанете професионалци со големи заработки.
 • Нашето исуство во продажбата со големи резултати повеке од 25 години искуство се гарaнција за вашиот успех.

Ние бараме:

 • Амбициозна личност која сака да напредува 
 • Пoдеднаква можност имаат кандидати кои имаат желба да научат и се усовршат во комуникација, а немаат претходно искуство и оние кои работеле во call центар и имаат искуство.

Работни услови:

 • Работно време од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот;
 • Следува интервју и почетна обука;
 • По обуката се вработуваат избраните кандидати, само оние кандидати кои одговараат на барањата на компанијата;
 • Фиксна плата + голем профит + можност за напредување на Менаџерска и лидерска позиција со уште поголеми заработки.

Ние нудиме:

 • Вашиот квалитет и активност ќе биде одлично платени и вашите резултати ќе бидат наградени.
 • Квалитетот носи брзо зголемување на приходите и напредување во кариерата.

ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ

https://healthrepublic.mk/wp/

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, испратете го Вашето CV преку полето "Брза Апликација"!

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде