Vrabotuvanje.com - Касиер - Скопје - Уста Донерци
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Уста Донерци
 
Usta Donerci има потреба од:
 
КАСИЕРИ


Потребни квалификации:
  • Завршено средно образование;
  • Со или без претходно работно искуство;
  • Години од 18 до 35.

Личен профил:
 

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Посветеност на работата
  • Професионален однос кон клиенти

 

Сите заинтересирани кандидати може да ја испратат својата биографија преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде