Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Охрид - Охрид - КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист - Охрид

Охрид

Рок за пријавување:

 • КОСМОС ГРУП ДООЕЛ


 

Поради зголемениот обем на работа КОСМОС ГРУП има потреба од

КОМЕРЦИЈАЛИСТ

За реон: Охрид
 

Нето плата:

 • Плата во висина од 25.000 мкд + процент од остварен промет.

Основни задачи и одговорности:

 • Посета на сите маркети КА, ЛКА и ТТ маркети и соработка со истите;
 • Правење нарачки и контрола на позици.

Потребни квалификации:

 • Возачка дозвола В;
 • Работно искуство во соодветната област ќе се смета за предност;
 • Минимум ССС;
 • Да поседува одлични комуникациски и преговарачки вештини;
 • Способност за индивидуална и тимска работа, како и работа во динамична средина;
 • Иницијативност, темелност, енергичност и целосна посветеност на работата;
 • Организираност и одговорност;
 • Доверливост и лојалност.
   

Пратете го вашето CV со фотографија на newcosmoscv@gmail.com.
Доколку влезете во потесниот круг ќе бидете исконтактирани.

Контакт 077 764 465.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде