Vrabotuvanje.com - Техничар (хаусмајстор) - Велес - ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар (хаусмајстор)

Велес

Рок за пријавување:

  • ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес


 

ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес, која е дел од Швајцарска мултинационална корпорација активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала има потреба да вработи:

Техничар (хаусмајстор) за одржување на надворешна инфраструктура и градина

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • ССС 
  • Со или без работно искуство 
Локација: Република Северна Македонија - Велес
 
 

Доколку сте заинтересирани, пратете ја Вашата биографија (CV) преку полето Брза Апликација или по пошта на адреса: ДПТ РОНТИС  ДООЕЛ Велес с. Долно Оризари бб, Велес 1400 задолжително со назнака за Хаусмајстор, најдоцна до 25/01/2022 година.

 
 
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде