Vrabotuvanje.com - Оператори во производство - Велес - ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори во производство

Велес

Рок за пријавување:

  • ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес


 

ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес, која е дел од Швајцарска мултинационална корпорација активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала има потреба да вработи:

Оператори во производство

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • ССС 
  • Со или без работно искуство 
Локација: Република Северна Македонија - Велес
 
 

Доколку сте заинтересирани, пратете ја Вашата биографија (CV) преку полето Брза Апликација или по пошта на адреса: ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес с. Долно Оризари бб, Велес 1400 задолжително со назнака за Оператор, најдоцна до 25/01/2022 година.
 
 
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде