Vrabotuvanje.com - Техничар - автоматичар - Велес - ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар - автоматичар

Велес

Рок за пријавување:

  • ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес


 

ДПТ РОНТИС ДООЕЛ Велес, која е дел од Швајцарска мултинационална корпорација активна во областа на фармацијата и производство на медицински помагала има потреба да вработи:

Техничар - автоматичар

Кандидатите треба да ги исполнуваат следните услови:
  • ССС  
  • Познавање на англиски јазик 
  • Познавање на работа со компјутери
  • Со или без работно искуство - предност имаат кандидати со работно искуство со машини 
Локација: Република Северна Македонија - Велес
 
 

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме пратете ја Вашата биографија (CV) со слика преку полето Брза Апликација  или на адреса: ДПТ РОНТИС  ДООЕЛ Велес с. Долно Оризари бб, Велес 1400 задолжително со назнака за Техничар-автоматичар, најдоцна до 25/01/2022 година.
 
 
Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде