Vrabotuvanje.com - Магацински работник - Скопје - ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магацински работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје

ЕСИ (Employment Services International)  за потребите на свој клиент, познат ланец на продавници на брендирана облека во Т.Ц EAST GATE MALL , објавува оглас за работна позиција:

МАГАЦИНСКИ РАБОТНИК

Опис на работни задачи:
 • Примање на роба;
 • Заверување на роба во систем;
 • Редење на роба во систем;
 • Комуникација и координација со останатите членови на персоналот;
 • Останати работни задачи по наредба на сменоводителот во зависност од потребите на работата.
 
Бараме:
 • Завршено ССС;
 • Работното искуство не е задолжително, но ќе се смета за предност;
 • Основно познавање на англиски јазик;
 • Основно познавање на компјутерски програми;
 • Одлични организациски и интерперсонални вештини;
 • Одговорност, професионалност и флексибилност;
 • Стручен и професионален пристап кон работата;
 
Наша понуда: 
 • Работно време: 20 часа неделно - во две смени;
 • Платена обука од страна на работодавачот;
 • Договор за вработување на определено време од 6 (шест) месеци со можност за продолжување;
 • Годишен одмор согласно ЗРО;
 • Атрактивни месечни примања;

Своите биографии може да ги испратите на rabota@esi.mk, со задолжителна назнака за позицијата за која аплицирате. 

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените критериуми ќе бидат повикани на интервју. 

Сите останати апликации ќе бидат третирани со максимална доверливост. 

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
rabota@esi.mk, www.esi.mk 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде