Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - НЕУРОМЕДИКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • НЕУРОМЕДИКА

НЕУРОМЕДИКА, реномирана болница во Р. Македонија која успешно работи веќе 29 години, објавува оглас за следната позиција:
 

ХИГИЕНИЧАРКА
 

Потребни квалификации:

  • Со или без претходно работно искуство

Профил на личност:

  • Вредна и одговорна личност
  • Педантност и темелност
  • Флексибилност и адаптибилност
     
Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат горенаведените услови да испратат CV преку полето за аплицирање.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде