Vrabotuvanje.com - Медицински сестри - Скопје - НЕУРОМЕДИКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Медицински сестри

Скопје

Рок за пријавување:

  • НЕУРОМЕДИКА


НЕУРОМЕДИКА, болница во Р. Македонија која успешно работи веќе 29 години, објавува оглас за следната работна позиција:

МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ ЗА БОЛНИЧКО ЛЕКУВАЊЕ со искуство
МЕДИЦИНСКИ СЕСТРИ

 

Потребни квалификации:

  • ВСС/ССС
  • Познавање на англиски јазик
  • Работа со компјутери

Профил на личност:

  • Организираност и одговорност
  • Одлични комуникациски вештини
  • Професионалионален и љубезен однос кон клиентите
  • Способност за индивидуална и тимска работа
  • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
  • Способност за работа под притисок и со кратки рокови

 

Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.


Кандидатите потребно е да го достават своето CV (кратка биографија на македонски јазик со фотографија) преку полето "Брза Апликација" со наслов на позицијата за која аплицирате, на самото CV.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде