Vrabotuvanje.com - Офис менаџер - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

Интернационална маркетинг агенција има потреба од: 
ОФИС МЕНАЏЕР
 
 
Потребни квалификации:
  • Минимум 2 година работно искуство на иста или слична работна позиција;
  • Познавање на англиски јазик;
  • Одлично познавање на работа со MS Office(Word, Excel, Power Point), интернет алатки;
  • Способност за планирање, организирање и извршување на задачи;
  • Ефикасни комуникациски вештини и одлични меѓучовечки вештини;
  • Поседување на возачка дозвола Б категорија.
Ако сакаш да станеш дел од тим составен од професионалци, испрати твое CV преку полето Брза Апликација со наслов: ‘ОФИС МЕНАЏЕР’.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде