Vrabotuvanje.com - Графички дизајнер - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Графички дизајнер

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

                                  

Интернационална маркетинг агенција има потреба од: 
ГРАФИЧКИ ДИЗАЈНЕРИ
 
Од кандидатите се бара:
  • Универзитетска диплома;
  • Најмалку три години работно искуство на исто или слично работно место;
  • Одлично познавање на Illustrator, InDesign, Photoshop, 3D Max…
  • Високо развиено чувство за естетски вредности, услогласување на бои, форми, поставеност;
  • Одлично познавање на англиски јазик;
  • Мотивација за работа во динамична работна околина и работа во тим;
  • Способност за работа во кратки временски рокови;
  • Креативност, амбициозност, ентузијазам
     
Ако сакаш да станеш дел од тим составен од професионалци, испрати твое CV преку полето Брза Апликација со наслов: ‘ГРАФИЧКИ ДИЗАЈНЕРИ’.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде