Vrabotuvanje.com - Мајстори, Градежни работници и Машинисти - Куманово - РАПИД БИЛД ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Мајстори, Градежни работници и Машинисти

Куманово

Рок за пријавување:

  • РАПИД БИЛД ДОО

 

РАПИД БИЛД ДОО КУМАНОВО
има потреба од следната работна позиција:

МАЈСТОРИ, ГРАДЕЖНИ РАБОТНИЦИ И МАШИНИСТИ
Реон Куманово
 

Потребни квалификации:
  • Работно искуство ќе се смета за предност 
  • Исполнителен, иницијативен
  • Способност за тимска работа 
  • Способност за работа под притисок и во дадени рокови
Личен профил:
  • Организираност и одговореност
  • Комуникативност
  • Посветеност, лојалност, иницијативност.
  • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе
 
Карактеристика за работното место: способност за самостојно извршување на работите, почитување на зададени рокови за исполнување обврски, поттикнување на тимскиот дух во работењето.
 
Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 071/214- 150 и 075/289-790. 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде