Vrabotuvanje.com - Оператор за Автомат (SL) Клуб - Штип - Штип - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор за Автомат (SL) Клуб - Штип

Штип

Рок за пријавување:

 • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД


 

Барате нова работа? Нов предизвик? Доколку имате завршено минимум средно образование, имате познавање на компјутери, поседувате одлични комуникациски вештини, високо ниво на интегритет и доверливост, способност за работа во тим, одговорни сте и посветени кон работата, спремни за усовршување на знаењето и напредување во кариерата, тогаш Вие сте вистинскиот кандидат за нас.
 
ДПУ СПОРТ- ЛАИФ ГЕЈМИНГ ДОО Скопје вработува на позиција
Оператор за Автомат (SL) Клуб - Штип
 
 
Основни задолженија:
 • Води грижа за клиентите,срдечно пречекани и внимателно услужени 
 • Запознавање на клиентот со условите и правилата на игрите
 • Управува со опремата и материјалите за работа
 • Одговорно работење со финансии и исплата на добивки
 • Припрема на топли и ладни пијалоци и послужување клиенти
 • Одржување на апаратите и рулет машините во функција за непречено работење 
 • Извршување на административни задолженија поврзани со тековното работење
 • Води грижа за хигиената во објектот во текот на смена
Ние Ви нудиме:
 • Работа во најреномираната компанија во областа на игри на среќа
 • Безбедна и пријатна работна средина  
 • Одлични услови за работа и позитивно опкружување
 • Редовни примања и придонеси
 • Обуки и усовршување на вашите знаења
 • Можност за остварување на бонуси и награди
 • Добра тимска соработка
 • Можност за напредување во кариерата
 
Доколку се пронаоѓате во нашиот оглас и сакате да бидете дел од тимот на СЛ КЛУБ, аплицирајте електронски со Вашата Професионална биографија преку полето за брза апликација
 
Ве очекуваме!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде