Vrabotuvanje.com - Работник во производство (за лица со инвалидитет) - Скопје - КЛЕВЕР-МК ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник во производство (за лица со инвалидитет)

Скопје

Рок за пријавување:

  • КЛЕВЕР-МК ДООЕЛ
  • Адреса: ул.Диме Аницин бр.10 лок.5 Карпош, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.klever.com.mk

РАБОТНИК ВО ПРОИЗВОДСТВО (ЗА ЛИЦА СО ИНВАЛИДИТЕТ)

Потребни квалификации и вештини:

  • Завршено средно образование;
  • Инвалидно лице;
  • Максимална посветеност и одговорност кон реализирање проекти и почитување рокови.

Одговорности и задачи: 

  • Работа со картони и хартија.

Способности и професионални вештини: 

  • Висок степен на одговорност, целосна посветеност на работата, комуникативност, тимска работа, професионалност.

Писмото за мотивација, кратката биографија со фотографија, сопственото портфолио, копијата од уверението за завршеното потребно образование, копијата од сертификати и од дипломи да се достават на следната електронска пошта: contact@klever.com.mk со назнака: „За оглас – Работник во производство“

При изборот на најповолен кандидат ќе биде спроведен процес на селекција, проследен со тестирања и со интервјуа.

Само кандидатите кои ќе достават комплетна документација и кои ги исполнуваат бараните услови наведени во огласот ќе бидат вклучени во процесот на селекција и ќе бидат соодветно известувани за неговиот тек. Огласот трае 5 (пет) работни дена од денот на неговото објавување.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде