Vrabotuvanje.com - Вработување во групација Далма - Скопје - ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во групација Далма

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДОО
 

ДАЛМА ФООД И КЕТЕРИНГ СЕРВИС ДОО  престижна кетеринг и ивент менаџмент компанија претпознатлива по единствениот стил , по изворедниот квалитет и конкуретна цена. Поради континуираниот раст и развој, потребата за стручен кадар е постојана, имаме потреба од следниве од следните образовни профили и/или искуствa: 
 

ГОТВАЧ
ПОМОШНИК ГОТВАЧ
ХИГИЕНИЧАР/КИ
 
 

Бараме одговорни професионалци, мотивирани, подготвени за тимска работа во одлично работно опкружување, со можност за постојан развој и професионално усовршување, иновативни, педантни, одговорни со минимум средно образование, со или без работно искуство.

Доколку сте заинтересирани да бидете дел од нашата успешна приказна, Ве охрабруваме да аплицирате.

​Пратете кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација задолжителна назнака за која позиција аплицирате.

Контакт телефон 02/6136 700; 078/337 651
.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде