Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Скопје (City Mall) - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - Скопје (City Mall)

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Продажен персонал - Скопје (City Mall)

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Минимум cредно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција ќе се смета за предност
  • Познавање на работа со компјутери
  • Основно познавање на англиски јазик
 

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • Изразени комуникациски способности
  • Желба за учење и надградување на индивидуалните способности
  • Подготвеност за тимска работа и работа во динамична работна атмосфера

 

Пријавете се преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде