Vrabotuvanje.com - Возач - ТИРЗ Бунарџик - ИПРОТЕКС Технички Текстил ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

ТИРЗ Бунарџик

Рок за пријавување:

  • ИПРОТЕКС Технички Текстил ДООЕЛ
  • Адреса: ТИРЗ бр.15, Илинден, 1041 Skopje

ИПРОТЕКС Технички Текстил ДООЕЛ има потреба од следната работна позиција

ВОЗАЧ (м/ж)
за превоз на патници за сопствени потреби 

Потребни квалификации:

  • ССС
  • Претходно работно искуство во областа
  • Возачка дозвола - Д-категорија


​Ние нудиме:

  • Редовна месечна плата во висина од 21.000 денари
  • Работа на определено време
  • Дополнително ќе биде и обезбедено храна и превоз


​Сите заинтересирани кандидати својата професионална биографија може да ја достават преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде