Vrabotuvanje.com - Лифт бој - Скопје - МАКЕДОНИЈА ТУРИСТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКЕДОНИЈА ТУРИСТ
  • Адреса: Филип Втори Македонски, 5, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://makedonijaturist.com.mk/

 

Македонијатурист објавува оглас за следната работна позиција:
 

Лифт бој
во Хотел Холидеј Ин Скопје

 

Потребни квалификации:

  • Претходно работно искуство во дејноста 
  • Аналитичен, ориентиран кон успех
  • Посветеност, мотивираност, иницијативност
Испратете го Вашето CV електронски преку полето Брза Апликација!

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде