Vrabotuvanje.com - Техничар за одржување - Струмица - АДИЕНТ АУТОМОТИВЕ ДООЕЛ Струмица
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар за одржување

Струмица

Рок за пријавување:

  • АДИЕНТ АУТОМОТИВЕ ДООЕЛ Струмица

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде