Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Струмица, Валандово, Дојран, Гевгелија - ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Струмица, Валандово, Дојран, Гевгелија

Рок за пријавување:

  • ЕУРО-ГРАНДС ДООЕЛ
Business Agent

Euro-Grands dooel од Скопје увозник за Браво сокови и оранзирана гала, и има потреба од следната работна позиција:

ДИСТРИБУТЕР, ОБИКОЛУВАЧ
Реон: Струмица, Валандово, Дојран, Гевгелија 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Пожелно е претходно работно искуство
  • Возачка дозвола Ц – категорија

Ние нудиме:

  • Пријатна работна атмосфера
  • Одлични месечни примања
  • Работно време 8:00 – 16:00 часот

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведениве услови, ќе бидат контактирани!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде