Vrabotuvanje.com - Асистент за контрола и логистика - Скопје - НЕУРОМЕДИКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент за контрола и логистика

Скопје

Рок за пријавување:

 • НЕУРОМЕДИКА


БОЛНИЦА НЕУРОМЕДИКА, првиот приватен медицински бренд во Р. Македонија кој успешно работи веќе 29 години, објавува оглас за следната работна позиција:


АСИСТЕНТ ЗА КОНТРОЛА И ЛОГИСТИКА
 

Потребни квалификации:

 • ВСС
 • Познавање на англиски јазик
 • Работа со компјутери

Профил на личност:

 • Организираност и одговорност
 • Одлични комуникациски вештини
 • Професионален и љубезен однос при комуникација 
 • Способност за индивидуална и тимска работа
 • Лојалност, самоиницијативност, темелност, енергичност
 • Способност за работа под притисок и со кратки рокови
   
Ние Ви нудиме одлични услови за работа и пријатна работна атмосфера.
Сите заинтересирани кандидати кои ги исполнуваат горенаведените услови да испратат CV преку полето за аплицирање.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде