Vrabotuvanje.com - Градежни работници - Ријека и Скопје - Октопус Ријека ДОО Хрватска Подружница Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Градежни работници

Ријека и Скопје, Хрватска

Рок за пријавување:

  • Октопус Ријека ДОО Хрватска Подружница Скопје


Октопус ДОО, хрватска компанија специјализирана во геотехнички работи на височини и на непристапни места, објавува оглас за следната работна позиција:​ГРАДЕЖНИ РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТА ВО МАКЕДОНИЈА И ХРВАТСКА

 


Потребни квалификации:

  • Предност ќе имаат следниве кандидати: алпинисти-висачи, ѕидари, тесари, скелари, армирачи, ракувачи со хидраулична платформа-автодигалка, ракувачи со градежна бушилица, ракувачи со машина за инектирање/торкретирање, возач со Ц и Е категорија.
  • Организираност и одговорност
  • Добри практични вештини

 


Ние нудиме:

  • Плата од 700 до 2000 евра
  • Платени придонеси на цела плата
  • Сместување на наш трошок      

 

 

За повеќе информации јавете се на 02 31 21 041 или доставете ваши податоци на ivana@octopus.hr и ние ќе Ве контактираме.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Градежништво, Геодезија и Геологија изнесува 25.150 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде