Vrabotuvanje.com - Супервизор - Скопје - Скопје - ТОП-БАЗАР ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Супервизор - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТОП-БАЗАР ДООЕЛ
 
ТОП БАЗАР
има потреба од следната работна позиција:
СУПЕРВИЗОР

Реон: Скопје

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност,
 • Поседување возачка дозвола - Б категорија ќе се смета за предност,
 • Кандидатите да бидат од Скопје,
 • Добри компјутерски вештини.

ОЧЕКУВАНИ ВЕШТИНИ И СПОСОБНОСТИ:

 • Планирање и организирање на продажни активности,
 • Надзор над материјално – финанскиско работење и на вработените,
 • Градење, развивање и одржување на односи,
 • Следење на работата на конкуренцијата и предлагање активности.

ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ ЗА ТТ МАРКЕТИ:

 • Продажба на кондиторски производи за потребите на Топ Базар;
 • Работа со ТТ објекти и клучни клиенти;
 • Исполнување на зададени цели за продажба;
 • Развивање на продажбата.


Сите кандидати кои се заинтересирани, може да испратат CV преку полето
"Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде